تعبیر خواب ابر در خواب و رابطه آن با رزق فراوان و تنهایی و بیگانگی

تعبیر خواب ابر در خواب ابرها آسمان را به ویژه در فصل زمستان ابری می کنند و به دنبال آن باران غریزی یا خفیف می بارد.

در مورد ابرها در خواب تعابیر زیادی دارند که فقهای تعبیر در آن اختلاف نظر داشته اند، ولی اکثر آنها گفته اند که ابرهای آسمان نشان دهنده خیر است و ممکن است دلالت بر نوزادی جدید داشته باشد زیرا آسمان باران را در درون خود حمل می کند، اما اگر رنگ ابرها سیاه است، پس این نشان دهنده عذاب است.

تعبیر خواب ابر در خواب

فقهای تعبیر خواب در مورد دیدن ابرها در خواب می گویند: اگر ابرها در آسمان بلند و بسیار دور باشند، بیانگر وجود فال و تحقق قریب الوقوع خواب است، اگر انسان خود را سوار بر ابرها ببیند. پس این نشان می دهد که آن شخص با زنی صالح ازدواج می کند و مقامش بالا می رود، اما اگر ببیند که ابرها بر زمین افتاده است، نشان دهنده این است که امسال باران های سیل آسا و باران های بسیار شدید خواهد آمد.

تعبیر خواب ابرهای سیاه در خواب

کارشناسان تعبیر خواب در مورد دیدن ابرهای سیاه در خواب می گویند: اگر از انسان دور باشد، نشان دهنده رزق و روزی زیاد است، مخصوصاً اگر باران باریده باشد، مشکلات روانی ممکن است نشان دهنده تنهایی و بیگانگی شدید باشد.

کارشناسان تعبیر خواب همچنین می گویند که ابرهای سیاه ممکن است نشان دهنده این باشد که یک فرد دوره غم و اندوه زیادی را در زندگی خود سپری می کند.

تعبیر خواب گرفتن ابر در خواب

هرکس در خواب ببیند ابر سفیدی در دست دارد، نشان دهنده این است که فرد توانایی فوق العاده ای در رسیدن به آرزوها دارد و می تواند به غیرممکن ها برسد و به دنبال رسیدن به آرزویی دور از دسترس است.

تعبیر خواب راه رفتن بالای ابرها در خواب

کارشناسان تعبیر خواب می گویند: اگر شخصی در خواب ببیند که بدون افتادن بر فراز ابرها راه می رود، بیانگر آن است که فرد به درجات علمی عالی می رسد و موفق می شود و به هر چیزی که آرزو و امید دارد می رسد، اما اگر شخص در خواب از بالای ابرها فرو می ریزد، پس این نشان دهنده ی ناراحتی شدید در زندگی اوست و اینکه به خواسته اش نمی رسد و خدا داناتر است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا