تعبیر خواب کشیدن دندان در خواب و ارتباط آن با پرداخت بدهی و خلاص شدن از شر دشمنان

تعبیر خواب درآوردن دندان در خواب کشیدن دندان یکی از سخت ترین کارها برای انسان است ممکن است نشان دهنده کهولت سن باشد و زمانی که در یکی از دندان های آسیاب خود احساس درد می کند به کشیدن دندان متوسل می شود و باید اقدام قاطعی انجام دهد که همان کشیدن دندان است.

و اما دیدن دندان کنده شده در خواب، از رؤیایی است که حالت اضطراب و تنش ایجاد می کند و تعابیر گوناگون دارد.

تعبیر خواب کشیدن دندان در خواب ابن سیرین

ابن سیرین می‌گوید: هر که ببیند دندان‌هایش شکسته است، کم کم بدهی‌اش را می‌پردازد، و اگر دندان‌هایش بدون درد بیفتد، نشان‌دهنده اعمالی است که باطل می‌شود.

و گفته شد که دهان را مانند خانه و دندانها را مانند ساکنان، پس آنچه در آن بود در سمت راست نشانگر نرها است و آنچه در سمت چپ بود در همه مردم به جز اندکی از آنها نشانگر ماده بودن است و حرکت برخی از دندانها بیانگر آن چیزی است که به مرض تعبیر می شود و افتادن و از دست دادن آنها دلیل بر مرگ یا غیبت اوست که در حال برگشتن دندان او به عیب اوست. ستایش اهل بیت

و در مورد تعبیر دیدن دندانهای آسیاب در خواب به مصالحی که آنها را تشکیل می دهد، اگر ببیند دندانهایش از طلا بود، اگر از اهل علم و سخن بود، بینایی او را ستودند، وگرنه ستوده نمی شود، زیرا در غیر علم و اهل آن دلالت بر بیماری یا آتش دارد.

تعبیر خواب افتادن دندان آسیاب بر حسب محل افتادن

اگر دید دندانهای کهنه اش افتاد و دیگران به جای آنها روییدند، نشانگر تغییر در کارها و اقدامات او بود و گفته شد که دندانهای بالا را به دست او افتاد، این مالی است که برای او می شود و نصیحت و نیز تعبیر در همه اعضا اگر آفتی به او رسید و او را دفن نکرد.

تعبیر خواب افتادن دندان در خواب

هر کس ببیند که دندانهای بالایش در دستش افتاد، این مالی است که به دامانش بیفتد، پسر است و اگر به زمین بیفتد، این بلای مرگ است.

و هر که ببیند دندانهایش در می آید و با دست یا در ریش یا در دامن خود می گیرد، این نشان می دهد که فرزندانش قطع می شوند و او به دنیا نمی آید، یک سال یا سی سال رونق کن و گفته شد که تا سی روز می میرد، یا سی دینار جریمه می شود، و گفته می شود که اگر او را خوب می کرد، خوب می شد و خوب می شد. به نفقه می رفت، سپس از پول دیگری بهره می برد.

و اگر دندانهایش بدون درد بیفتد، نشانگر اعمالی است که باطل می شود، و اگر ببیند که با درد می ریزند، بیانگر آن است که چیزی در خانه او و خلال دندان در صورت افتادن از بین می رود.

تعبیر خواب کشیدن دندان به روایت ابن غنم

دندان‌های آسیاب اجداد و گفته شد که دندان‌های آسیاب بیانگر فرزندانی است که به بلوغ نرسیده‌اند، زیرا دندان‌های آسیاب در مجالس به آن‌ها آراسته نمی‌شوند و کام راست بیانگر نر و سمت چپ بیانگر ماده است، درد، زیرا به تعداد آنها درهم است، و هر که چیزی را با آن معالجه کند تا زمانی که آن را بیرون می‌کشند، به او نسبت داده می‌شود.

هر که از دندان درآید و غذا را نفهمد و به سختی بخورد پس از خانواده خود که همگی سن و سال خوبی دارند زندگی می کند و از خواب گویا این است که زنی دید که دندانهایش را بدون درد بیرون آورده اند و او را زندانی کردند و پس از رؤیت پس از یک روز از زندان آزاد شد.

تعبیر خواب کشیدن دندان در خواب توسط نابلسی

افتادن دندان های انسان در خواب، نشان دهنده طول عمر بدون همسالانش در سن است، اگر ببیند که تمام دندان هایش افتاده و در آستین یا اتاقی می برد، عمر طولانی می کند تا دندان هایش بریزد و بر تعداد اهل خانه زیاد می شود.

تعبیر خواب دندان در خواب بوی بد می دهد

هر کس در خواب ببیند که دندان هایش تمام یا قسمتی از آن بوی بد و بدبو دارد، مدح کردن او ناپسند است و نشان دهنده اختلاف خویشاوندان یا حرکتی است که در اهل خانه او رخ می دهد، و نشان دهنده اختلاف و گفتار است، و اگر ببیند که دندان هایش دراز شده و با برخی از آنها موافق نیست، پس از نزاع و نزاع با آن ها با خانواده اش ناسازگار است. سپس این نشان دهنده از بین رفتن آنهایی است که با آن دندان نشان داده شده است.

تعبیر خواب کشیدن دندان برای ابن شاهین

دندان‌ها نشان‌دهنده هزینه‌کردن در رفع نگرانی است و سفیدی دندان‌ها، بلندی و کمال آن‌ها، افزایش قوت و اعتبار است، پیوندهای خویشاوندی خود را قطع می‌کند یا پول خود را صرف بیزاری می‌کند.

هر کس در دندان های خود عیب و نقصی ببیند که در بیداری آن را انکار کند، به سه صورت تعبیر می شود: اندوه، ورشکستگی، مرگ، خویشاوندی و ضعف دلش، و خداوند داناتر است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا